+7 (212) 674-25-10

© 2021 Larson. All Rights Reserved.
Development by Paul Studio

Hizmetlerimiz

Stüktürel silikon giydirme cephe olarak adlandırılan bu sistemde camlar arası cephe silikonu dolgusu yapılır. Bu sebeple silikon cephe nedir sorusunun cevabı olarak, dış cephede camlar arasındaki 16 mm genişliğinde fuga boşluklarına silikon dolgu yapılarak oluşturulan, dış cephede görünen alüminyum profil cerçevenin bulunmadığı cam giydirme cephe sistemidir.

01

Silikon Cephe Kaplama

Detaylı Görüntüle

Yangına dayanıklı, tutuşmaz niteliğinde, alüminyum kompozit levha ile yapılan kaplama çeşididir. Mimarinin gereksinimlerine bağlı olarak özel ölçülerde de üretilebilir. Bu sistemde kullanılan ürünler, boyalı yüzeyi yüksek dayanımlı koruma filmi ile kaplanmıştır. Farklı renk ve doku seçenekleri mevcuttur. Isı yalıtımı; kompozit levha kaplama arkasına, duvar önüne, taşyünü ve buhar dengeleyici uygulaması ile sağlanmaktadır.

02

Kompozit Cephe Kaplama

Detaylı Görüntüle
Kalabalık ve yoğun iş merkezlerinin aydınlatılması, karanlık mekanlara gün ışığı aydınlatması, yüksek tavanlı yerlerin ışık alması ve uygulama alanlarında dekoratif bir görünüm elde edilmesi amacıyla günümüz mimari tasarımlarında sıklıkla kullanılan skylight çatı sistemleri uygulaması yapılabilmektedir. Çelik çelik konstrüksiyona rahatlıkla uygulanabilen çatı sistemi sağlamlığı ve dayanıklılığı ile tercih edilebilecek en temel sebepleri oluşturmaktadır. Binalarda doğal aydınlatmanın en kolay yolu olan çatı sistemi gün ışığından maksimum derecede yararlanılmasını ve enerji tasarrufu sağlanmasını mümkün kılmaktadır.
03

Skylight Çatı Sistemleri

Detaylı Görüntüle